Дали ова е најстариот човек на Земјата?

31 мај, 20110
Дали ова е најстариот човек на Земјата?

Русинот Magomed Lavazanov тврди дека има 121 година. Погледнете го видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/