Дали задникот на Ким е вистински?

24 јуни, 20110
Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Midori+Melon+Vn3crQdei6kl

Ким Кардашијан е спремна на многу работи само за да докаже дека нејзината убавина е природна. Овој пат таа го шокирала докторот со прашањето дали може да направи рентген на нејзиниот задник, за да докаже дека е вистински и не станува збор за никакви импатанти.

Сето тоа се случувало во една од епизодите на нејзиното шоу, каде таа заедно со нејзините сестри се упатиле кај докторот, со цел да ги демантираат гласините дека има силикони по целото тело.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma