Дамата која шверцувала половина килограм хероин во вагината

15 март, 20110
heroin1

Полицијата на граничниот премин Кострзин во Полска, уапси девојка која во својата вагина носела половина килограм хероин. 23 годишната Катаржина е откриена по начинот на кој одела. Полицаецот изјавил дека таа станала сомнителна кога ја виделе дека едвај оди, како да има остра болка во пределот на стомакот. По деталниот преглед, во нејзината вагина биле најдени 71 топче од хероин. Таа е осудена на пет години затвор.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma