Денис Ричард имала секс со жена!

29 јули, 20110
denis

Актерката Денис Ричард, поранешната сопруга на Чарли Шин, во шоуто на Хауард Стерн, открила дека водела љубов со жена само од љубопитност.

Денис изјавила дека тоа била позната жена која ја освоила со нејзината убавина, па добила желба да има секс со неа во кој навистина уживала.

Таа не сакала да открива никакви други детали за оваа авантура. Многумина претпоставуваат дека можеби се работи за Нив Кемпбел, со која сними љубовна сцена во филмот “Диви нешта”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit