Destiny’s Child се реобединуваат?

23 јуни, 20110
2005+World+Music+Awards+Show+Six8bimIHpDl

Кели Роуланд, Бијонсе и Мишел Вилијамс како група се збогуваа од музичката сцена во 2005 година. Но најновите вести кажуваат дека тие повторно ќе се обединат. Тие наводно веќе го снимале и албумот кој теребало да излезе во октомври годинава. Оваа вест излегла од Колумбија Рекордс.

На ова бурно изреагирал менаџерот на Бијонсе, кој ја демантирал веста. Тоа не е вистина. Тие започнаа соло кариери и немаат намера да ја продолжат кариерата со Destiny’ s Child, изјавил менаџерот на Бијонсе.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber