Дигнете ги чашите со Ријана! Нов спот за „Cheers“! Епа ај наздравје Ријанче, за арно, за убоо..:)))

27 август, 20110
Rihanna-Cheers-Drink-To-That-FanMade

Само што искочи новиот видео запис на Ријана, за темата Cheers (Drink to That) кој сеуште не држи во неизвезност за некои посебни коментари. Јасно може да се забележи дека Ријана се вклопува во целата приказна на видеото и тоа баш во нејзин стил, а и песната е прилично певлива и  „влегува во увце“.

Видеото е сочинето од делови по дома снимани, делови од сценски настапи, исечоци од „запиванки“, кадри со возење велосипед, но како и да е, на ниедна сцена ја нема Ријана како ја пее песната од видеово.

Да не звучи ова како некој вид на реклама, но ништо друго повеќе не продава како што моментално тоа го прави, па може да речеме актуелно најдобрата поп пејачка Ријана.

http://www.youtube.com/watch?v=NPjtfyW-aFg&feature=player_embedded

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma