Добредојдовте во светот на Штрумфовите!

27 јули, 20110

Еден од традиционалните бели шпански села, Juzcar во Андалузија, е обоен во сина боја со цел за снимањето и промоцијата на новиот филм  ”The Smurfs 3D”. Се чини дека на жителите не им пречи новиот изглед на нивното село. Всушност, ним повеќе им се допаѓа овој изглед. Веројатно нема дете кое не би сакало да живее во нивно соседство!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit