Двегодишниот син на Гвин Стефани паднал од вила

6 јуни, 20110
gwen_stefani_04_wenn1336433_cbb

Минатиот викенд било како хорор-филм за пејачката Гвин Стефани и нејзиниот сопруг Гевин Росдали.

Поточно, нивниот двегодишен син Зума, паднал од голема висина од нивната вила во Беверли Хилс. За среќа, детето поминало “само” со скршеници на десната раката. Шокирани од неговиот пад, родителите биле уверени дека е во прашање многу сериозна повреда, но докторите од хитната помош ги увериле дека нивното дете имало среќа и ќе помине со полесни повреди.

“Тоа беше еден од најлошите денови во нашиот живот. Случајна несреќа поради која се плашевме за Зума. Во болницата не смирија, Зума е сега добро, но стравот ни се вовлече во коски”, додава таткото Гевин.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma