Џастин Бибер и Селена Гомез голи:)))

11 август, 20110
naslovnaaSelena+Gomez+Selena+Gomez+Justin+Bieber+Hawaii+jdfswGOq0_Ol

Ова е неверојатно колку некој може да биде некреативен и лош во изразувањето. Еден човек кој за себе мисли дека е уметник, Даниел Едвардс направил статуетки кои ги претставуваат Селена Гомез и Џастин Бибер како симбил на Канада.

Тие се голи, а на “оние” места имаат ставено по еден Адамов лист, знакот на Канада.

Ова не е прв случај Даниел да прави нешто што е надвор од секоја култура, вера и надвор од здравиот разум. Тој до сега има правено статуетки на Парис Хилтон заедно со нејзината мачка, Бритни како се пораѓа….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit