Џастин и Селена излегоа од контрола на плажата на Хаваите

29 мај, 20110
naslovnaaSelena+Gomez+Selena+Gomez+Justin+Bieber+Hawaii+jdfswGOq0_Ol

До пред извесен период Џастин Бибер и Селена Гомез ја негираа врската и постоењето на било какви емоции. Но, сега не само што потврдија дека се заедно, тие забораваат дека се дел од шоу бизнисот и дека нивното појавување во јавноста, ги привлекува сите погледи кон себе.

Тие на плажите на Хаваите излегоа од контрола. Не престанале да се бакнуваат и прегрнуваат. Моментите кога биле разделени биле многу ретки. Додека Селена била во водата, тогаш Џастин гледал кошарка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma