Џастин ја запозна Селена со целото свое семејство

3 јуни, 20110
1B1B07E3

Вчера Џастин Бибер ја претставил својата девојка Селена гомез на поширокото семејство. Тие биле на вечера во еден ресторан. Келнерката од ресторанот дала изјава во која вели дека било прекрасно да се гледаат. Сите изгледале среќни, блиски. Присутни биле и бабата и дедото на Џастин, неговите родители, тетки, чичковци, батучеди…

Селена била љубезна со сите, а посебно со неговата баба и мајка. По вечерата Џастин и Селена се упатиле на романтична прошетка, каде не престанале да се прегрнуваат.

Минатиот викенд, и семејството на Селена имаше можност да се запознае со Џастин.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma