Џастин страствен навивач на Далас

8 јуни, 20110
naslovna2Justin+Bieber+Miami+Heat+v+Dallas+Mavericks+3ycdwMBpsf1l0120

Пејачот Џастин Бибер е голем обожувач на кошарката, а исто така и него многу често можат да го сртенат под кошот, каде најчесто се опушта со своите пријатели.

Тој и неговата девојка Селена Гомез биле на финалниот натпревар на Далас и Мајами на НБА финалето. Папараците не го пропуштиле ни овој момент да направат неколку фотографии на кои може да видиме како Џастин навива.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma