Џастин Тимберлеик во врска со Ешли Олсен?

2 јуни, 20110
justin_timberlake_ashley_olsen

Пејачот и актер Џастин Тимберлеик и Ешли Олсен се во врска од неодамна, изјавуваат странските медиуми.

Се шпекулира дека тие тајно се состануваат во Њујорк. Навистина се трудат нивната врска да остане во тајност, рекол близок извор на парот. Сепак портпаролот на Џастин ги демантирал овие вести и изјавил дека ти се само пријатели. Папараците ги уловиле како излегуваат заедно од еден хотел, како одат заедно на еден спортски натпревар, заедно го посетиле Бродвеј…Сепак, тоа што се видени заедно неколку пати минатата недела ја остава можноста дека тие се во врска.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi