Џастин Тимберлејк ја “работи” Скарлет Јохансон

24 јуни, 20110
v210006p0 copy

Актерката Скарлет Јохансон наводно е во врска со Џастин Тимберлејк.

Таа беше во брак со Рајан Рејнолдс и во кратка врска со Шон Пен, а сега медимумите ја поврзуваат со поранешниот дечко на Бритни Спирс, Камерон Дијаз и Џесика Бил.

Скарлет и Џастин фатени се оваа недела како влгуваат во неговиот стан во Њујорк по заедничка вечера во ресторан. Светските медиуми пишуваат дека тие вечерале во ексклузивниот ресторан “Kenmar”, а по вечерата со обезбедување се упатиле кон неговиот дом и ја поминале вечерта заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/