Џеј Ло го одглумила плачењето? Може да и поверуваме, актерка е???

25 октомври, 20110
oooo

Откако се расплака на сцената во Конектикат, Џенифер Лопез излегла во јавноста со објаснување за она што навистина се случило.
“Јас некој начин го одглумив тоа за публиката. Начинот на кој тие реагираа беше многу трогателен. Верувам дека тие го чувствуваат она што и јас, дека јас сум обична девојка како и сите други кои го бараат својот пат. Беше многу трогателно, некако сето тоа мене ме обзема”, признала Џенифер Лопез.
Пејачката по разводот од Марк Ентони најде утеха во актерот Бредли Купер, но и откако папараците ги фатија заедно, Џенифер се уште не признава дека тие се во љубовна врска.

http://www.youtube.com/watch?v=Mxvuf-ovVQ0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi