Перфектно и неповторливо! Подводни фотосесии и фотографии! Земете длабок здив! :))

25 октомври, 20110
naslovna

Прекрасен спој на бои и модели, кои со помош на подводниот ефект создаваат вистинско фотографско ремек дело, кое го оставаат спектаторот, едноставно без здив…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi