Џенифер Анистон банкрот?! Нема пари ни за чевли!

12 август, 20110
jeniferaniston

Џенифер Анистон и нејзиното ново момче Џастин уживале во летниот одмор на Хаваи, а тоа го докажаа новите папараци фотки.

Познатата актерка Џенифер Анистон била забележана со своето ново момче во Kauai на прошетка. Додека го пиеле своето кафе на нога, Џенифер била облечена лежерно, но на нозете и недостасувале обувки! Таа шетала боса!

Намерно или не, незнаеме, но кој има потреба од чевли ако шета со секси момче? Џенифер сигурно не!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit