Џенифер Анистон: Би се омажила за Џорџ Клуни

7 април, 20110
Jennifer-Aniston-Marley-and-Me

Во интервјуто за магазинот Red, Џенифер призна дека и е преку глава од натписите за нејзиниот љубовен живот. Незнам зашто сите се оптеретуваат со тоа дали сум сама или имам некој. Изгледа ќе биде најдобро да го поканам Џорџ Клуни на ручек и да му предложам брак. Така ќе им ја затнам устата на сите…но, не нема да го направам тоа, низ смеа изјавила Џенифер.

Таа смета дека е убаво да се има некој покрај себе кога ќе се разбудиш наутро, да ти даде сила и љубов, но им остава на пријателите значајно место во животот. Но, каде без добрите пријатели? Јас мислам дека нема нешто подобро од добар пријател, кој ќе е покрај тебе во секакви моменти од животот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma