Џенифер Анистон го добила најбизарниот совет :(

26 декември, 20110
naslovna

Иако популарната актерка неодамна изјави дека никогаш не била очајна да стане мајка, но дека многу оддамна доколку го послушала најбизарниот совет од нејзината агентка која неодамна почина, таа сега можела да има мини-Пит!

Џенифер Анистон била советувана да побара од Бред Пит да и донира сперма, откако ја прекинале својата врска во 2005 година.

Холивудската агентка Сју Менгерс, која почина во октомври на 79 години, и го дала најбизнарниот совет на Џенифер Анистон, која во тој период поминувала низ тежок период, откако започнале гласините за врската меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли.

Колумнистот Морин Довд, ја објавил оваа вест во тектот кој што беше објавен во списанието New York Times, а кој беше посветен на починатата холивудска легенда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma