Џенифер Анистон не е банкрот:) Плака 7.000 долари дневно за да оди боса по песок:))

15 август, 20110
jennifer-aniston

Тие уживаат на романтичен одмор, со цел да го прослават неговиот 40-ти роденден.

Сега можеме да видиме каде Џенифер Анистон и нејзното момче Џастин Теру, престојуваат за нивниот одмор на Хаваи.

Двојката, која се забавува само неколку месеци за овој луксуз потрошиле “само”  7.000 долари за една ноќ. Но, со оглед на дека според магазинот Forbes, Џенифер заработила 28 милиони долари минатата година, секако оваа сума не претставува никаков проблем.

Луксузното сместување може да се пофали со приватен базен, бујно зеленило и незаборавен поглед.

Се чини дека оваа врска станува се посериозна…Џенифер одлично се согласува со пријателите на Џастин кои присуствувале на наговиот 40-ти роденден.

Џенифер и Џастин почнаа да се забавуваат во мај, откога се запознаа на снимањето на новиот филм Wanderlust.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit