Џенифер Хадсон завршила во болница поради труење на желудникот

12 јуни, 20110
slikati.php

Џенифер Хадсон завршила во болница поради силна болка во стомакот. На Џенифер и се слошило по настапот во шоуто”Goog Morning America” каде ги пееше песните од својот нов албум. Нејзината менаџерка Лиза Кастелар вели дека е утврдено дека имала труењена на желудникот, брзо пуштена од болницата и се опоравува дома. Поради тоа е и откажано е нејзиното второ појавување во шоуто.

Џенифер во последните неколку месеци изгуби околу 36 килограми и наводно многу се труди да не ги врати повторно. Не е познато дали труењето на желудникот е резултат на нејзиниот нов режим на исхрана, но сите детали за губењето на тежината наскоро ќе ги открие во својата автобиографија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi