Џони Деп во нов филм

27 август, 20110
johnny-depp-image1

Фолмот  “The Rum Diary” кој конечно излегува на 28 октомври. Џони глуми Американски новинар кој е скон кон алкохолот и во пијана состојба  халуцинира додека е на задача во Порто Рико.

По напорниот пат тој ги сретнува лошиот бизнисмен, кој го игра Арон Ескарт и неговата жешка девојка која ја игра Амбер Хрд, ѕвезда на серијата Плејбој клуб.

Секако овој филм неможе да му донесе пари колку во Пиратите, но ајде: Филм со ѕвезда како Џони Деп? Ќе пиеме во тоа име.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma