Егото на Енрике Иглесиас виновно за откажување на заедничката турнеја со Бритни

31 март, 20110
enrique britney

Во вторникот наутро, Бритни на една национална телевизија во Америка ја најави заедничката турнеја со Енрике Иглесиас. Но, неколку часа подоцна тој целосно го избриша неговото име од најавената турнеја која требаше да се одржи низ Северна Америка.

Изворите кои ја објавија веста, дека Енрике се повлекува од турнејата велат дека неговото его е виновно за откажувањето. Тој лошо го поднел израмнувањето со Бритни, и тоа што таа ќе биде онаа која ќе го затвара шоуто.

Сега соодветните екипи на уметниците се во повторни преговори за турнејата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi