Екс менаџер тврди: 90% од пејачките се проститутки

12 август, 20110
1240275002

Владимир Перовиќ, поранешен менаџер на поп-ѕвездите како што се Цеца и Ана Николиќ, открил во интервјуто за Прес, дека пејачките не бираат средства кога е во прашање снимање на албум, па често завршуваат во кревет кај разни спонзори.
“Сите” ѕвезди “кои не можат на друг начин да снимат албум, до него доаѓаат преку кревет” , изјавил менаџерот, додавајќи дека на овој тип проституција особено се склони младите пејачки. “Зарем мислите дека Гоца Божиновска која има 45 години ќе се швалерисува? Па, нема. Милионерите ги сакаат тие кои имаат 20 години. Е, тој куп на млади пејачки се подготвени на се”, изјавил Перовиќ.

Поранешниот сопруг на Лепа Лукиќ, во 90-тите години имал неколку ноќни клубови, и бил уапсен бидејќи наводно во неговите клубови, се изнајмувале девојки. Сепак, тој изјавил дека во 1987 година бил уапсен поради затајување данок, но со конечната пресуда судот го ослободил од обвинение.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit