Ексклузивна снимка од апсењето на Гадафи!! Сосема здрав, а уште повеќе жив!!!

29 октомври, 20110
177968-moammar-gadhafi-dead-final-moments-captured-before-the-mad-dog-died-gr

Ексклузивна снимка  од моментот кога бил уапсен Гадафи, каде може да се види како поранешниот Либиски лидер бил тепан и малтретиран од страна на бунтовниците.

http://www.youtube.com/watch?v=LNq_1cgB6AE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi