Елизабет Харли се приклучува на очајните домаќинки?

21 март, 20110
Elizabeth_Hurley

Најновите гласини поврзани со актерката Елизабет Харли се дека таа најверојатно ќе се приклучи на групата очајни домаќинки. Лиз била видена на вечера со преостанатата екипа од серијата “Очајни домаќинки” кои и ја доловувале атмосферата од снимањата на оваа серија.

Сега за сега потврден е нејзиниот ангажман во серијата “Wonder woman” каде ќе ја има главната улога на злобната Вероника Кал.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma