Ембарго за Маријана во домот на Немеш:) Ни име да не и се спомне:)

5 август, 20110
marijanainemesh - naslovna

Кутриот Немеш и интервјуата кои се поврзани со Маријана мора да ги дава надвор од својот дом затоа што не смее нејзиното има да се спомене во нивниот дом.

Неговата мајка дала изјава во која вели дека не сака да се меша во неговите одлуки, но не сака да се спомене името на Маријана. “Сега не можам да направам ништо, криво ми е што не го тепав додека можев”, стои во нејзината изјава.

Немеш пак вели дека по долг разговор со Маријана одлучиле дека е најдобро да се заедно. “Не знам дали јас ќе одам кај неа или таа кај мене, но ние сме заедно”.

Маријана пак како последица на целата медиумска помпа не смее да излезе на улица без придружбата од нејзиниот татко. Се плаши на осуди и навреди од сограѓаните. Таа изјавила дека го почитува туѓото мислење но, сепак смета дека сите си даваат премногу право да се мешаат и да судат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit