Заводник си е заводник!! Додека пратениците расправаат за кризата во Италија, Берлускони има време за шмекање:)

5 август, 20110
berluskoni

Михаела Бианкофиоре долгогодишна пријателка на италијанскиот премиер Силвио Берлускони и член на неговата партија, во средата додека италијанскиот парламент дебатирал за можната криза во Италија и како да се најде решение за неа, таа си разменувала нежности и насмевки со италијанскиот премиер, Тие цело време си шепотеле нежно, а Берлускони едноставно уживал во нејзиното друшто, заборавајќи нa дебатата во Собранието.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit