Распад на фамилијата Рајан О’Нил!

5 август, 20110
onil

Неколку часа откако беше уапсен синот на Рајан О’Нил, поради поседување дрога, во вторникот, неговиот друг син направил тешка сообраќајна несреќа, од која се здобил со сериозни повреди на главата. Поради овие две ситуации, Рајан О’Нил изјавил дека неговата фамилија се распаѓа.

Првиот син, 26 годишниот Редмонд, кој има долга историја со употребата на наркотични средства, неговиот татко изјавил дека синот има сериозни проблеми.

Рајан не го видел својот син, 46 годишниот Грифин, со години наназад, а тој направил сериозна сообраќајна несреќа.

И покрај се, Рајан е оптимист и вели дека неговата фамилија ќе се врати во најдобро светло.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit