Еминем ја нарече Лејди Гага хермафродит

8 јуни, 20110
1307309063198_ORIGINAL

Популарниот рапер повторно во својата песна споменува некои од своите колеги. Најголемо внимание привлече “спомнувањето” на Лејди Гага.

Џастин Бибер, Кети Пери и Лејди Гага се дел од споменатите познати личности во новата песна на раперот Еминем.

Си поигрува со зборовите “mail”(пошта), “male”(мажи), кои на англиски идентично се изговараат и доведуваат до тоа дека пеjачката “станува” хермафродит, односно “Tell Lady Gaga she can quit her job at the post office, she’s still a mail (male) lady”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma