Естетска операција именувана по задникот на Пипа Мидлтон

18 мај, 20110
pipa

Задникот на Џенифер Лопез по кралската венчавка повеќе не е во мода, бидејќи сите се запознаа со задникот на Пипа, сестрата на војводката од Кембриџ.

Британските пластични хирурзи неодамна објавиле податок дека работата им се зголемила за 60%, откако жените во Британија просто полуделе за познатата сестра на Кејт и нејзиниот задник.

Пипа Мидлтон, на венчавката носеше фустан од познатиот Александар Меквин, која совршено ги имаше истакнато нејзините облини. Па така досетливите доктори од една клиника за пластични операции вовеле пакет услуги под името “Пипа совршена позадина“, по цена од 12.000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi