Ева Херцигова го доби вториот син

30 март, 20110
eva hercigova

Еден од најангажираните модели, чешката манекенка Ева Херцигова минатиот викенд го доби вториот син. Таа и нејзиниот долгогодишен партнер Џорџ Марсиај станаа по втор пат родители. Ева во британската болница Портленд родила зрдаво машко дете, потврди нејзиниот портпарол.

Среќните родители ја потврдија веста, па во својата изјава додале и дека не се единствените кои се радуваат на малиот Филип. Нивниот тригодишен син Џорџ исто така со нетрпение го чекал раѓањето на помалото братче.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma