Ева Лонгорија го издаде својот прв готвач

24 март, 20110
eva 01

Актерката Ева Лонгорија уште додека беше во брак со кошаркарот Тони Паркер отвори ресторан кој се вика “Beso”. Во него се приготвуваат јужно-американски и мексички рецепти. Сега таа реши да го објави своето прво издание на готвач, во кој ги има рецептите на јадењата кои ги нуди нејзиниот ресторан. Првиот готвач на Ева е наречен “Кујната на Ева”.

Лонгорија која моментно се забавува со Едуардо Круз веднаш се пофали со своето дело на Facebook профилот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi