Ева Лонгорија кума на детето на Бекамови

14 јуни, 20110
naslovnaevaviktorija

Фудбалерот Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија Бекам наводно ја повикале ѕвездата од “Очајни домаќинки“ Ева Лонгорија да им биде кума на нивното ново неродено дете, пренесува Дигитал спај.

Според пишаното, Викторија Бекам закажала царски рез за 4 јули, а Бекамови ја избрале Лонгорија откако се откажале од идејата кумови да им бидат Гордон Ремзи или манекенката Хајди Клум.

Сер Елтон Џон и Лиз Харли се кумови на децата на Бекамови – Бруклин и Ромео.

Лонгорија ја има опишано Викторија како добра пријателка. “Таа е многу лојална и многу забавна, сите ја сакаат“, изјавила Лонгорија, но се уште не се знае дали ја прифатила поканата за кумство од славниот пар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/