Ева Лонгорија неколку дена го слави својот 36-ти роденден

15 март, 20110
eva longoria

Очајната домаќинка Ева Лонгорија денес го прославува својот 36-ти роденден, но прославата започна уште пред два дена. Таа направи забава на која ги покани своите пријатели меѓу кои беа Ким Кардашијан, Хајди Клум, а условот за гостите да бидат присутни беше, да бидат облечени во стилот на 20-те.

Ким Кардашијан не издржа а да не стави некоја од фотографиите на својот Твитер профил на кој напиша дека го обожува стилот на 20-те, и дека одлично поминала на роденденската забава на својата другарка Ева.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma