Ферги и Џош Дамел планираат бебе

24 мај, 20110
josh and fergie

Познатиот пар Ферги и Џош Дамел изјавија дека сакаат да станат родители. Со таа цел Ферги изјавила дека во периодот кој следи внимателно ќе ги одбира проектите на кои ќе работи бидејќи сега во прв план и е да биде мајка.

Џош, 38, пак, познат по појавувањето во серијата “Лас Вегас” изјавил дека од секогаш сакал да има 5-6 деца, но сега кога реалноста не го дозволува тоа би се задоволил со две. Мислам дека две деца се доволно за да го одржуваат балансот во семејството, изјавил Џош.

Инаку парот е веќе две години во брак. Тие ја направија свадбената церемонија во јануари 2009 година.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/