Филмската екипа и се освети на Меган Фокс

20 јуни, 20110
megan-tattoo

Атрактивната 25 годишна актерка, Меган Фокс повеќе не е дел од екипата на “Трансформерс”.Таа по итна постапка била исфрлена, откако режисерот на филмот Мајкл Бај го споредила со Хитлер.

По навредливите зборови, Стивен Спилберг веднаш се јавил кај режисерот Мајкл и наредил таа да биде исфрлена од екипата. Меган, која се прослави со улога токму во овој филм кажала сосем поинаква верзија во јавноста.

Сега на нејзино место е манкенката Роси Хантингдон. Меган пак за замената искоментирала дека е направена заради потребата од нови лица и да им се даде шанса на младите луѓе. Но режисерот ги демантирал нејзините зборови и на јавноста и ја кажал целата вистина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/