ФОТО: Другата страна на Pippa & James Middleton

11 мај, 20110
0

Пред некој ден ви покажавме слики од James братот на Kate Middleton, денес се потрудивме да најдеме и нешто од Pippa Middleton зачинето со уште фотки од James, па се надеваме дека ќе ви се допаднат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi