Фото: Julia Roberts и Tom Hanks блеснаа на насловната на магазинот W

17 мај, 20110
naslovna julia-roberts-and-tom-hanks

Julia Roberts и Tom Hanks имаа заедничка фотосесија за магазинот W. Julia изгледа исто како и во нејзината младост, иако имаат поминато многу години и има родено три деца. За магазинот таа изјавила дека останува да глуми во комедиите, но од сега повеќе преферира да се појавува во посериозни филмови бидејќи смета дека годините од неа го бараат тоа.

За разлика од неа, Tom Hanks јасно кажал дека му е преку глава од улогите во кои тој плаче заради невозвратена љубов, од сега тој сака да биде маж а не момче кое постојано моли за љубов.

Инаку тие двајца се дел од актерската екипа за филмот кој допрва ќе треба да се појави, насловен како “Larry Crowne”. Ова не е прва соработка за нив, тие имаат соработувано и на други филмски проекти.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi