Видео: Lady Gaga на сцената излегла бремена од леш

17 мај, 20110
Видео: Lady Gaga на сцената излегла бремена од леш

Lady Gaga се труди да остане шокантна, па на својот најнов настап таа на сцената излегла од леш, кој го носеле нејзините танчери. Облечена во црн латекс под кој имала лажен труднички стомак, таа ја отпеала песната “Born This Way”. За време на изведбата таа добила огромен аплауз и подршка од нејизните фанови.

http://www.youtube.com/watch?v=bBH7na7ehkA&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma