ФОТО: Ммммм колку вкусни рози

22 април, 20110
0

Драги попарџии сега ќе ви покажеме како се припремаат волку вкусни рози, убаво стојат покрај свинско мевце, ражњичи, а може и покрај шарска плескавица.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi