ГАЛЕРИЈА: Музички фестивал “Coachella”во Калифорнија, САД

20 април, 20110
0

Секоја година во долината Coachella, Калифорнија се одржува истоимениот музички фестивал, кој е еден од најпосетените во САД. Фестивалот истотака е доста посетен и од страна на шоу-биз ѕвездите кои уживаат во музиката, пријателите и познатото пиво Coachella beer. Сепак главна атракција се убавите Kалифорниски девојки, погледнете:

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi