Rebecca Black веќе почна да добива смртни закани

20 април, 20110
Rebecca-Black

Пејачката Rebecca Black, која се прослави со најлошата песна во историјата “Friday”, веќе почна да добива пораки со кои и се закануваат со смрт.

Полицијата изјавила дека тие работат на тоа да откријат од кого пристигнале заканите. Едната ја добила преку телефон, а другата по пат на mail.

Инаку Rebecca се здоби со светска слава со песната која е прогласена за најлоша песна во историјата, а воедно има и најголема гледаност на Youtube. Песната е пуштена 200 милиони пати. Таа воедно најави дека работи на својата нова песна.

http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma