Фото: Пами наполни 44! Со алкохол и многу мажи го прослави во Лас Вегас!

1 август, 20110
Former "Baywatch" Babe Pamela Anderson Sexy Celebratring Birthday In Vegas

Симболот за големи гради, Памела Андерсон го прослави својот 44-ти роденден. Иако нејзиниот роденден беше на 1-ви јули, но таа дури сега го прослави официјално.

Во вип просторот во еден луксузен ноќен клуб во Лас Вегас таа со 40-на пријатели лудуваше до раните утрински часови. Се пиело шампањ, вотка во неограничени количини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit