ГАЛЕРИЈА: Жешки бикини трендови за 2011 година

25 април, 20110
0

Летото ни е на прагот, и сите ние полека размислуваме каков костим за капење ќе носиме ова лето. Еве неколку стилски инспирации од последните пролетни ревии на Marc Jacobs па се до Lanvin за престојното лето.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi