Гламур моделот Џордан Кервер со деколте на кое му се восхитуваат илјадници мажи:)

13 ноември, 20110
0
Џордан е свесна колку спротивниот пол ги сака нејзините големи гради, и признава дека тие во голема мера и помагаат во  секојдневните ситуации како на пример, “гледање низ прсти” од страна на полициски службеници кои ја сопреле поради брзо возење.:)
Иако имало доста гласини дека Џордан живее со својата лезбејка љубовница, ова 25-годишната убавица, цврсто ги отфрла таквите тврдења, истакнувајќи дека веќе долго време не била во врска.

“Покажете ми еден човек кој нема да има напад на љубомор,а кога во текот на денот ми се восхитуваат илјадници други мажи. Мојата работа и среќната љубовна врска не одат заедно. Еден ден ќе го пронајдам мажот на мојот живот и тој ќе ми биде приоритет, но сега за сега уживам во мојата работа, така што врската ќе мора да почека уште некое време “, признала Џордан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi