Гоца Тржан се “ лупа “ кај стигне?!

23 јуни, 20110
Goca+Trzan+6

Гоца Тржан е во тајна врска со познат српски водител од малите екрани. Бракот со Иван Маринковиќ, со кој ја имаат четири годишната ќерка, заврши. Инаку Гоца изгледаше “ поштено “ и во Survivor на кој учествуваше со нашиот рапер Тони Зен. Тони сигурно има подобар вкус… Сепак Гоца си најде “кпаче” на друго место. Ај нека и е наздравјеJ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma