Големо дете, мало дете

6 мај, 20110
Големо дете, мало дете

Единственото лошо во ова видео е музиката, која ќе ја занемарите откако ќе видите како игра малиот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi