Голи несакајќи!?

12 август, 20110
Naslovna-goli

Многу често се случува познатите ѕвезди да облечат некое фустанче, и половина од манифестацијата или емисијата во која се појавиле да ја поминат во тегнење на фустанчето.

Но има и “немирни гради” кои сами излегуваат или пак го откопчуваат палтото.

Многу често се случува и познатите пејачки да облечат некое екстремно кратко фустанче, а при тоа да прават движења како да носат панталони, како сосема да заборавиле дека носат нешто со кое мора да се малку повнимателни.

Погледнете кој се се расоблече несакајќи или пак намерно…

Britney Spears
Courtney Cox
Eva Longoria
Janet Jackson
Katy Perry
Khloe Kardashian
Lindsay LohanNiki Minaj
Paris Hilton
Paris Hilton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit