Хајди Клум гола до пола :)

15 август, 20110
naslovna-hajdiklum

Најдобриот модел на денешницата, убавата Хајди Клум летото го поминува низ Сардинија, и тоа топлес. Освен, низ фотосесиите во списанијата овој модел ретко може да се забележи полу гола надвор од нејзините професионални ангажмани.

Таа дури и се насмевнала на папараците кои ги направиле овие фотографии од неа додека уживала на плажа во топлес издание!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit